تبلیغات

 

 

هیاهو - فال امروز شما: یكشنبه 12 مهر ماه 1388
یکشنبه 12 مهر 1388  11:08 ق.ظ
توسط: یزدان


 

فروردین
یكی از دوستان پیشنهادی را مطرح می كند كه جذاب و وسوسه انگیز است و باید در این باره بیشتر تامل كرد و از زود تصمیم گرفتن پرهیز نمود. هنوز نكات مبهمی وجود دارد كه تو به كنه آنها پی نبرده ای.

رابطه تو و خانواده باید استوار و محكم باشد تا با همكاری و یاری همدیگر بتوانید به موفقیت های بسیاری برسید. در این صورت است كه آرامش و راحتی خیال خواهی داشت.
 
خرداد

فروتنی بهتر است. غرور انسان را به ورطه ای خطرناك می كشاند. با تواضع و فروتنی می توان روزگاری سالم تر و بهتر داشت. شاعر خوب گفته است: «هرگز نخورد آب زمینی كه بلند است».

تیر

موضوعی تو را نگران و آشفته می سازد. در این باره باید به دوستان مراجعه كرد و از آنها كمك خواست. یك دوست یك رنگ و صمیمی می تواند نگرانی تو را بر طرف و نسبت به آینده سخت امیدوار سازد.
 
مرداد

حساسیت و زود رنجی عارضه بدی است كه در ارتباط با دیگران مشكل به وجود می آورد. باید حرف ها را به دل نگرفت و در برخورد با دیگران انعطاف داشت.
 
شهریور

پیش از ابراز نظر در این زمینه باید خوب اندیشید. نسنجیده حرف زدن نشانه خردمندی و هوشیاری نیست. ابتدا باید تمام ابعاد این موضوع را فهمید و سپس درباره آن اظهار نظر كرد.
 
مهر

پس از یك دوره بحرانی، وضعیت اقتصادی و مالی تو بهبود خواهد یافت. اگر كار ثابتی با یك درآمد عالی داشته باشی، زندگی شادی و رونق مضاعفی پیدا خواهد كرد. قدر سلامتی خود را باید دانست.
 
آبان

چند روزی باید كارها را رها كرد و خود را دربست در اختیار خانواده گذاشت. بخصوص همسر به این احتیاج دارد كه فارغ از كار و گرفتاری های روزمره زندگی از زبان تو حرف هایی از جنس دیگر بشنود.
 
آذر

در سختی ها باید به دوستان یاری رساند و به آنها كمك كرد تا از مشكلات رهایی یابند. پس از رفع این مشكل بسیاری از كارها روبراه خواهد شد.
 
دی

درنگ كردن بهتر از تصمیم های عجولانه است. كسی تو را تعقیب نمی كند كه با این شتاب می خواهی خود را به جایی یا پناهی برسانی. خود را همواره باید در میانه میدان نگهداشت و صبور بود.
 
بهمن

دوست داری مدتی را با خود تنها باشی. گاه آدمی به فضایی احتیاج دارد تا در آن بتواند با خود و خدای خود خلوت كند. این تنهایی به اندازه یك گنج بزرگ ارزشمند خواهد بود.

اسفند

باید این فكرها را با كسانی در میان بگذاری كه قدرت و امكاناتی دارند. اگر بتوانی آنها را اقناع كرده و ایده های خود را به آنها بقبولانی. بقیه كارها خود به خود درست خواهد شد.


 


  • آخرین ویرایش:-