تبلیغات

 

 

هیاهو - آپدیت خودکار Nod32 توسط ESET Nod32 Keys Finder V7 AIO
یکشنبه 10 آبان 1388  10:55 ب.ظ
توسط: یزدان

 

نرم افزار آپدیت آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی Eset یا Nod32 به ۱۲ روش مختلف.
همانطور که می دانید محصولات امنیتی شرکت Eset شامل آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی برای اینکه بتوانند از سیستم شما در مقابل فایل های مخرب محافظت کنند می بایست از طریق اینترنت آپدیت شوند. برای اینکار شما نیاز به داشتن Username و Password دارید تا بتوانید نرم افزار امنیتی خود را به روز کنید البته مدت زمان عملکرد این یوزر و پسوردها محدود می باشد و پس از چند روز غیر فعال می شوند که می بایست Username و Password جدیدی را جایگزین نمود. هر کدام از ما از روش خاصی برای بدست آوردن نام و نام کاربری نرم افزار امنیتی Eset سیستم خود استفاده می کنیم. برخی با مراجعه به سایت های ارائه دهنده ی Username و Password برخی دیگر به کمک برنامه های NodLogin و Login Viewer و کسانی هم از روش های دیگر … استفاده می کنند. امروز در دانلودها نرم افزار فوق العاده ای را به شما معرفی می کنیم که قادر است از ۱۲ روش مختلف نود ۳۲ سیستم شما را آپدیت کند !

 

 

ESET Nod32 Keys Finde نرم افزاری است که شما به کمک آن می توانید از هر روشی که دوست دارید نرم افزار های امنیتی شرکت ESET را آپدیت کند. همانطور که در بالا ذکر شد این نرم افزار به کمک ۱۲ روش عملیات به روز رسانی را انجام می دهد در واقع این ۱۲ روش به دو دسته آپدیت اتوماتیک و آپدیت دستی تقسیم می شود. دسته اتوماتیک که در سمت چپ قرار گرفته است شامل آخرین ورژن ۶ کرک معروف نود ۳۲ می باشد که بعد از کلیک بر روی هر کدام از آن ها عملیات به روز رسانی به صورت خودکار انجام می شود و نیازی نیست که شما Username و Password را در آنتی ویروس و یا اسمارت سکوریتی سیستم خود کپی کنید زیرا این کرک ها خود اینکار را انجام می دهند و هر بار که به اینترنت متصل می شوید Username و Password های جدید را جای گزین می کنند. دسته دوم یا همان آپدیت دستی که در سمت راست قرار گرفته شامل ۶ سایت رسمی و معروف ارائه دهنده ی جدید ترین Username و Password های نود ۳۲ می باشد که در این روش شما پس از کلیک بر روی هر کدام از آن ها به کمک مرورگر خود وارد سایت مورد نظر می شوید و سپس با کپی Username و Password جدید در نرم افزار امنیتی خود عملیات آپدیت را انجام می دهید.
این نرم افزار بسیار عالی به صورت پرتابل و قابل حمل بوده و شما با کمک آن دیگر نگرانی از بابت آپدیت آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی ESET سیستم خود نخواهید داشت زیرا با انتخاب هر کدام از ۱۲ روش موجود در نرم افزار می توانید نرم افزار امنیتی سیستم خود را به روز کنید.

 

کرک های موجود در این نرم افزار عبارتند از :
- NodLogin v10cا
- Eset Login Viewer v1.4ا- NodEnabler v3.0ا
- MiNODLogin v3.5.8.9ا
- TNODUP v1.3 Finalا
- Eset Special Key Finder v1.0

راهنما :  لینک دانلود این مطلب را
از کادر زیر کپی کرده


و بر روی محل تایپ قسمت آدرس مرورگر اینترنتی خود Paste نمائید

و سپس با زدن کلید Enter آن را
براحتی دانلود کنید.

 

http://dl.downloadha.com/Hamid/October%202009/30/ESET%20Nod32%20Keys%20Finder%20V7%20AIO%20(www.Downloadha.com).zip

 

پسورد فایل: www.downloadha.com


  • آخرین ویرایش:-